Δορυφορική
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Θυμάστε το Θέατρο "Αθηνά" ; Empty Θυμάστε το Θέατρο "Αθηνά" ;

21/9/2018, 11:29
Θυμάστε το Θέατρο "Αθηνά" ; Yaa_y_10

Παραθέτω ένα πολύ ενδιαφέρον δημοσίευμα της εφημερίδας "Μακεδονία"  (φύλλο: 22 Σεπτεμβρίου 1979) για τις δραστηριότητες του Θεάτρου "Αθηνά" στο Αιγάλεω, με αφορμή τη συμπλήρωση 5 ετών λειτουργίας του. Θα μπορούσε ίσως κάποιος αναγνώστης ή επισκέπτης του forum μας, να προσθέσει κάποιες πληροφορίες.
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 23256
Ημερομηνία εγγραφής : 29/10/2010
http://kafetzi-gr.webnode.gr

Θυμάστε το Θέατρο "Αθηνά" ; Empty Απ: Θυμάστε το Θέατρο "Αθηνά" ;

21/9/2018, 12:32
Είχα πάει δυο φορές -αν θυμάμαι καλά- και ο κ. Ζαμάνης είχε έρθει στο σπίτι μου, θυμάμαι ότι είχαμε μιλήσει. Πρέπει να είχε ζητήσει από τους γονείς μου που είχαν τον Πνευματικό και Καλλιτεχνικό Όμιλο Δυτ. Αττικής, να στηρίξουν το θέατρο.

_________________
Θυμάστε το Θέατρο "Αθηνά" ; 3_eaay31
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Θυμάστε το Θέατρο "Αθηνά" ; Empty Απ: Θυμάστε το Θέατρο "Αθηνά" ;

21/9/2018, 12:39
Admin έγραψε:Είχα πάει δυο φορές -αν θυμάμαι καλά- και ο κ. Ζαμάνης είχε έρθει στο σπίτι μου, θυμάμαι ότι είχαμε μιλήσει. Πρέπει να είχε ζητήσει από τους γονείς μου που είχαν τον Πνευματικό και Καλλιτεχνικό Όμιλο Δυτ. Αττικής, να στηρίξουν το θέατρο.

Θα ψάξω στο διαδίκτυο για αναφορές στον Θεόφιλο Ζαμάνη, που δεν γνωρίζω καν αν ήταν Αιγαλεώτης. Αυτό για το σύλλογο των αείμνηστων γονέων σου δεν το ήξερα, ειλικρινά. Θα πρέπει να κάνεις κάποια σχετική ανάρτηση, θεωρώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης