Πρόσφατα Θέματα
» Χοροζίδης αρχηγός
από Διαχειριστής2 Σήμερα στις 13:42

» Νέα σταθερή αίθουσα Αιμοληψιών στο Αιγάλεω
από Διαχειριστής2 Σήμερα στις 10:57

» Η ΧΑΡΑ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΣΤΗΝ ΠΛΗΓΕΙΣΑ ΚΙΝΕΤΤΑ
από Διαχειριστής2 Σήμερα στις 10:48

» Ανοιχτές Συζητήσεις με το κοινό
από Διαχειριστής2 Σήμερα στις 10:29

» Εξετάζεται σοβαρά η περίπτωση εμπρησμού στο ξενοδοχείο της λεωφόρου Συγγρού. Διασωληνώθηκε η μία γυναίκα
από Διαχειριστής2 Σήμερα στις 10:09

» Όχι πριν το 2032
από Διαχειριστής2 Σήμερα στις 09:55

» Αναλόγιο, εξάρτημα διαβήτη, σκόνη αγιογραφίας, μελάνη, μελανοταινία και άλλα
από Διαχειριστής2 Σήμερα στις 09:38

» Ρωσία: «Στη Βολιβία δεν υπάρχει νόμιμη εξουσία, που μπορεί να προκύψει μόνο μετά από εκλογές»
από Διαχειριστής2 Χθες στις 10:28

» People TV ζωντανά (ινδικό)
από Διαχειριστής2 Χθες στις 10:20

» Κοπιράιτ μεν, ζάπινγκ δε
από Διαχειριστής2 Χθες στις 10:12

» Χουάιτ σπίριτ
από Διαχειριστής2 Χθες στις 10:07

» Μουσική από ουέστερν
από Διαχειριστής2 Χθες στις 10:05

» Αυτοκόλλητο πλαστικό, αναλόγιο (και βάση ταμπλέτας), σετ γραφείου με κομπιουτεράκι, διακορευτής, σφραγιδοθήκη
από Διαχειριστής2 Χθες στις 09:56

» Θεόδωρος Στ. Ζάππας
από αΝώΔυΝος 4/12/2019, 14:33

» Δεν υπάρχει τροχαία στους δρόμους τής Αθήνας
από Διαχειριστής2 4/12/2019, 14:02

» Το Αιγάλεω δίπλα στα παιδιά με αναπηρίες
από Διαχειριστής2 4/12/2019, 14:01

Αρθούνας ο Μέγας

Πήγαινε κάτω

Αρθούνας ο Μέγας Empty Αρθούνας ο Μέγας

Δημοσίευση από Διαχειριστής2 Την / Το 19/10/2018, 18:20

Έχω αυτή τη στιγμή το φυλλάδιο τού Μιχάλη Αρθούνα που έκανε σιδηροκατασκευές μέχρι πριν μερικά χρόνια, στο οποίο βλέπω τα καλλιτεχνήματά του. Δυστυχώς δεν συνεχίστηκαν, δεν υπήρξε διάδοχη κατάσταση. Θυμάμαι ότι τον είχα καλέσει για να φτιάξει τα ρολά μου, το θέμα τελικά ήταν ασήμαντο, αλλά δεν πήρε χρήματα ενώ το έλυσε. Εγώ στη θέση του ζητώ συνήθως έστω και 1 ευρώ, δεν είμαι υπέρ του τζάμπα. Έχω δίκιο;

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Στη φωτογραφία μας τελάρα μουσαμά ζωγραφικής ελληνικής κατασκευής με ευρωπαϊκό μουσαμά, βαμβακερό 100%. Μπορούμε να σας φέρουμε και άλλα είδη μουσαμάδων.
==============================================================
Οι δορυφόροι που λαμβάνουμε αυτή τη στιγμή 22/10/19: 8 δυτικά έως 42 ανατολικά / κάτοπτρο 95Χ100 cm
Διαχειριστής2
Διαχειριστής2
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 3262
Ημερομηνία εγγραφής : 29/10/2010

http://kafetzi-gr.webnode.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αρθούνας ο Μέγας Empty Απ: Αρθούνας ο Μέγας

Δημοσίευση από αΝώΔυΝος Την / Το 19/10/2018, 18:36

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Έχω αυτή τη στιγμή το φυλλάδιο τού Μιχάλη Αρθούνα που έκανε σιδηροκατασκευές μέχρι πριν μερικά χρόνια, στο οποίο βλέπω τα καλλιτεχνήματά του. Δυστυχώς δεν συνεχίστηκαν, δεν υπήρξε διάδοχη κατάσταση. Θυμάμαι ότι τον είχα καλέσει για να φτιάξει τα ρολά μου, το θέμα τελικά ήταν ασήμαντο, αλλά δεν πήρε χρήματα ενώ το έλυσε. Εγώ στη θέση του ζητώ συνήθως έστω και 1 ευρώ, δεν είμαι υπέρ του τζάμπα. Έχω δίκιο;

Ναι έχεις (εκτός εξαιρετικών περιπτώσεων). Επίσης δε δίνεις φωτογραφίες σου, πριν δημοσιευθούν στην εφημερίδα  I love you

N. Kazantzakis
αΝώΔυΝος
αΝώΔυΝος
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1342
Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2015
Τόπος : Αιγάλεω Αττικής

http://athlometro.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης