...Και κάποιες μέρες από τις 09.00 έως τις 17.00 το απόγευμα. Χρειαζόμαστε ευελιξία, καθώς το πρόγραμμα μας δεν θα είναι σταθερό. Η φύλαξη θα γίνεται στον χώρο μας, στο σπίτι μας στην Σταυρούπολη. Θα προτιμηθούν ενδιαφερόμενες που μένουν στην ευρύτερη περιοχή. Εργασία άμεση.

Πολλές μπέιμπι σίττερ 64

Ηλιούπολη

2 ημέρες πριν

 ...απόγευμα από Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου μέχρι και Παρασκευή 6 Ιανουαρίου. Τα φαγητά θα είναι όλα έτοιμα και δε χρειάζομαι καμία δουλειά μέσα στο σπίτι παρά μόνο τάισμα και μάζεμα/πλύσιμο πιάτων στο νεροχύτη. Θα ήθελα η κοπέλα να την πηγαίνει βόλτα έξω στην περιοχή ( παιδική χαρά ).

Πολλές μπέιμπι σίττερ 64

Νέο Ψυχικό

3 ημέρες πριν

Ενδιαφέρομαι για κυρία για φροντίδα 10 μηνων παιδιού στην περιοχή Άλιμος μετα της 10:00 , 4-5 φορές την εβδομάδα, καθημερνές για 5-6 ώρες . Αν υπάρξει χρόνος από το παιδί και για βοήθεια στο σπίτι όπως σιδέρωμα. Και 1-2 φορες τον μήνα για βραδινή φύλαξη για έξοδο . ευχαριστώ

Πολλές μπέιμπι σίττερ 64

Άλιμος

2 ημέρες πριν

 ...βάζει όρια όπου χρειάζεται για την σωστή διαπαιδαγώγησή τους. Συγκεκριμένα ζητάω πενθήμερη (Δευτέρα - Παρασκευή) απασχόληση μες στο σπίτι μου, και συγκεκριμένα από τις 12.30 - 19.30 (7ωρο). Όποια κυρία ενδιαφέρεται ας μου στείλει εκδήλωση ενδιαφέροντος ωστε να επικοινωνήσουμε... 

Πολλές μπέιμπι σίττερ 64

Φιλοθέη

14 ημέρες πριν

 ...και Παρασκευή) για ένα 3ωρο τα απογεύματα (17:30-20:30, 18:00-21:00). Τις περισσότερες φορές (αν όχι όλες) θα βρίσκομαι και εγώ στο σπίτι αλλά θα δουλεύω στο γραφείο μου καθώς είμαι ερευνήτρια στο πανεπιστήμιο (το πρωί εργάζομαι ως φυσικός στη Δημόσια Εκπαίδευση). Η μικρή... 

Πολλές μπέιμπι σίττερ 64

Παγκράτι

17 ημέρες πριν

 ...καθημερινή εργασία 16:00 -19:30, για τη φύλαξη της 5χρονης κόρης μας. Παραλαβή από το σχολείο (και με τα πόδια γίνεται) και απασχόληση στο σπίτι. Θα προτιμηθούν οι υποψήφιες που έχουν την ευελιξία και για full-time απασχόληση επιλεγμένες ημέρες μέσα στο έτος (πχ. ασθένεια του... 

Πολλές μπέιμπι σίττερ 64

Βριλήσσια

4 ημέρες πριν

Χρειαζόμαστε μία κοπέλα που θα παραλαμβάνει δίδυμα κορίτσια 4 ετών από τον παιδικό σταθμό στις 4μμ και θα τα συνοδεύει με τα πόδια μέχρι το σπίτι (450μ). Εκεί θα μένει μαζί τους μέχρι την επιστροφή της μητέρας στις 6μμ. Στο σπίτι υπάρχει μεγαλόσωμος αλλά πολύ φιλικός σκύλος.

Πολλές μπέιμπι σίττερ 64

Μελίσσια

10 ημέρες πριν

Ψάχνουμε για κοπέλα με εμπειρία σε νεογνά να μένει στο σπίτι κ να βοηθάει στο σπίτι οτι έχει να κάνει με το μωρό κ ελάχιστες καθαριότητες στο σπίτι καθώς θα υπάρχει κ κοπέλα 2-3 φορές την εβδομάδα εκτός ΣΚ.

Πολλές μπέιμπι σίττερ 64

Γλυφάδα

19 ημέρες πριν

ΑΓΑΠΗΤΈΣ ΚΥΡΙΕΣ , Η ΦΎΛΑΞΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΉ ΑΠΑΣΧΌΛΗΣΗ ΑΦΟΡΆ ΤΟ 15 ΜΗΝΩΝ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΑΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΒΡΊΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ / ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΆ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΎ

Πολλές μπέιμπι σίττερ 64

Ηλιούπολη

πριν από έναν μήνα

 ...θέλαμε υποστήριξη στο Baby sitting και στις οικιακές εργασίες, αρχικά 3 ημέρες την εβδομάδα και μετά τον Μάρτιο πλήρης απασχόληση. Το σπίτι είναι μικρό (80τ.μ) και η μητέρα του παιδιού είναι σε άδεια μητρότητος και απλά χρειαζόμαστε κάποιες ώρες ξεκούραση μέσα στην ημέρα.

Πολλές μπέιμπι σίττερ 64

Βούλα

4 ημέρες πριν

Αναζητούμε Babysitter (νταντά) για ένα παιδί ηλικίας 9 μηνών στο Χαλάνδρι. Οι υπηρεσίες που μας ενδιαφέρουν είναι οι εξής: Φροντίδα βρεφών & νηπίων, Φύλαξη παιδιού, Απασχόληση στο σπίτι, Φροντίδα και Φύλαξη, Δημιουργική απασχόληση. Η απασχόληση είναι με

Πολλές μπέιμπι σίττερ 64

Χαλάνδρι

14 ημέρες πριν

_________________
Πολλές μπέιμπι σίττερ 3_eaay31