Δορυφορική
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Σύνθετη Αναζήτηση
Κοινωνική Δικτύωση
Κοινωνική Δικτύωση reddit    




Επισημάνετε και μοιραστείτε την διεύθυνση του Δορυφορική στην σελίδα κοινωνικής δικτύωσης σας
Οι κορυφαίες λέξεις κλειδιά που έχουν επισημανθεί.
Ποστ με τις περισσότερες αντιδράσεις του μήνα
Δημοσιεύτηκε από Νίκος Δ. - Θ. Νικολαΐδης στο Roy of the Rovers
( 1 )
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Ημερολόγιο

Κορυφαίοι συγγραφείς
23754 Δημοσιεύσεις - 94%
1104 Δημοσιεύσεις - 4%
syndr (302)
302 Δημοσιεύσεις - 1%
48 Δημοσιεύσεις - 0%
14 Δημοσιεύσεις - 0%
3 Δημοσιεύσεις - 0%
3 Δημοσιεύσεις - 0%
2 Δημοσιεύσεις - 0%
Elytis (2)
2 Δημοσιεύσεις - 0%
JimFit (2)
2 Δημοσιεύσεις - 0%
Κορυφαίοι συγγραφείς της εβδομάδας
174 Δημοσιεύσεις - 75%
56 Δημοσιεύσεις - 24%
2 Δημοσιεύσεις - 1%
1 Δημοσίευση - 0%
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 45Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η MORIBUSΤα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 26781 θέματασε 22992 θέματα

Πήγαινε κάτω
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 23754
Ημερομηνία εγγραφής : 29/10/2010
http://kafetzi-gr.webnode.gr

Στον τελικό του MasterChef άλλη Μαρία ήταν η νικήτρια & είναι copy paste με τον θείο Λεωνίδα Empty Στον τελικό του MasterChef άλλη Μαρία ήταν η νικήτρια & είναι copy paste με τον θείο Λεωνίδα

15/6/2023, 13:03
Στον τελικό του MasterChef άλλη Μαρία ήταν η νικήτρια & είναι copy paste με τον θείο Λεωνίδα 8eca5046-354483186_953105005739657_6436820751015880140_nQueen



Όλοι μιλάνε για την απίστευτη ομοιότητα του γνωστού σεφ με την κυρία Μαρία η οποία και είναι ο ορισμός της Ελληνίδας μάνας. 


Μπορεί η Μαρία Μπέη να κέρδισε στον χθεσινό τελικό του MasterChef και πλέον να είναι η δεύτερη γυναίκα μετά τη Μαργαρίτα Νικολαΐδη που κατακτά τον τίτλο και το έπαθλο των 50 χιλιάδων ευρώ, ωστόσο άλλη ήταν η νικήτρια που κέρδισε τις εντυπώσεις. Ο λόγος για τη μάνα, μητέρα, μανούλα, μαμά του Λεωνίδα Κουτσόπουλου η οποία το «έζησε» στο έπακρο όπως μαρτυρούν και τα backstage πλάνα του Queen.gr. Η κυρία Μαρία που για ακόμα μία φορά βρέθηκε σε τελικό του ριάλιτι προκειμένου να στηρίξει τον γιο της, ήταν (ξανά) η νικήτρια της καρδιάς μας.
Όπως θα δεις στα πλάνα παρακάτω, η μαμά του «θείου» Λεωνίδα που είναι ο ορισμός της Ελληνίδας μάνας, έδωσε άλλο αέρα στο ριάλιτι μαγειρικής με το κέφι και το ιδιαίτερο στιλ της. Η ομοιότητα με τον διάσημο κριτή είναι απίστευτη ενώ σε πολλούς έκανε εντύπωση και η εξοικείωση που έχει με τον φωτογραφικό φακό.
Στον τελικό του MasterChef άλλη Μαρία ήταν η νικήτρια & είναι copy paste με τον θείο Λεωνίδα 354483186_953105005739657_6436820751015880140_n
 
 
Στον τελικό του MasterChef άλλη Μαρία ήταν η νικήτρια & είναι copy paste με τον θείο Λεωνίδα 354490049_945958049825526_2913682119109914834_n

Ο Νίκος Τράκας έχασε το MasterChef και το Twitter μιλά για τον κακό του χαρακτήρα
Η κυρία Μαρία πόζαρε με περηφάνια δίπλα στον γιο της αλλά και με τους άλλους κριτές, Σωτήρη Κοντιζά και Πάνο Ιωαννίδη. Φυσικά, στα πλάνα που εξασφάλισε η δημοσιογράφος Κατερίνα Μπούσιου, είδαμε τη σούπερ μαμά να ποζάρει και με παίκτες από το MasterChef όπως για παράδειγμα με τον Νίκο Τράκα ο οποίος και τερμάτισε δεύτερος στο ριάλιτι μαγειρικής.
Στον τελικό του MasterChef άλλη Μαρία ήταν η νικήτρια & είναι copy paste με τον θείο Λεωνίδα 354483186_953105005739657_6436820751015880140_n

Δεν ήταν η πρώτη φορά που η μαμά του Λεωνίδα βρέθηκε στο MasterChef


Ήταν πριν από τέσσερα χρόνια όταν είδαμε για πρώτη φορά την κυρία Μαρία στο MasterChef
Όπως φέτος, έτσι και τότε, η κυρία Μαρία καμάρωνε τον γιο της στέλνοντάς του φιλιά από τον εξώστη ενώ και εκείνη τη φορά είχε επιλέξει το αγαπημένο της αξεσουάρ το οποίο δεν είναι άλλο από το καπέλο.


Στον τελικό του MasterChef άλλη Μαρία ήταν η νικήτρια & είναι copy paste με τον θείο Λεωνίδα In__18250_5ce69405ce7bd
Η έναρξη του live τελικού του MasterChef ξεσήκωσε θύελλα και στο Twitter
Στο βίντεο παρακάτω μπορεί να απολαύσεις υπεύθυνα τον ξεκαρδιστικό διάλογο του Λεωνίδα Κουτσόπουλου με τη μαμά του στον αέρα της εκπομπής, «Στην Φωλιά των Κου Κου».

«Κυρία Μαρία άκουγες, κυρία Μαρία δεν έβλεπες. Αυτή είναι η κυρία Μαρία. Την έχουμε αναφέρει στο παρελθόν», είχε πει με χιούμορ ο σεφ στον Γιώργο Κρικοριάν. Σε εκείνο το σημείο πήρε τον λόγο η μαμά και οι ατάκες διαδέχθηκαν η μία της άλλη δείχνοντας ότι το χιούμορ σε αυτή την οικογένεια είναι θέμα DNA. «Εγώ είμαι πιο διάσημη από τον γιο μου. Πάντα είναι κουκλί, με τα στρασάκια του, με τα έτσι του. Έχουμε πάρα πολύ καλή σχέση, δεν έχουμε να μοιραστούμε τίποτα. Μόνο αγάπη. Έχουμε και ένα δυαράκι στη Νέα Σμύρνη, αλλά αν με συγχύσει θα το δώσω στην εκκλησία», ανέφερε η κυρία Μαρία.

Η μεγάλη αγάπη στην κυρία Μαρία


Εκείνη την εποχή, ο γνωστός σεφ είχε μιλήσει στην εκπομπή για τα δύσκολα παιδικά χρόνια και τις δυσκολίες που πέρασε η μητέρα του για να μεγαλώσει εκείνον και τον αδελφό του:
«Με τον αδερφό μου έχουμε μεγαλώσει μόνο με τη μητέρα μας, οπότε είναι η μεγάλη μας αδυναμία. Επειδή είμαι κοπρίτης, η μητέρα μου μένει Νέα Σμύρνη, εγώ είμαι στο Φάληρο και πηγαίνει η κακομοίρα παίρνει τα ρούχα από το Φάληρο, τα πηγαίνει στη Νέα Σμύρνη, τα πλένει και τα ξαναγυρνάει. Αυτό είναι ο ορισμός του κοπρίτη. Δεν μας έλειψε ποτέ τίποτα. Η μητέρα μου ήταν καθαρίστρια και είχε 4 δουλειές για να μας μεγαλώσει».
Η Μαρία Μπέη κέρδισε τον τίτλο της MasterChef, την αγάπη του κόσμου και τα 50.000 ευρώ

Λ.Κουτσόπουλος: Η μαμά μου τραγούδαγε καλύτερα από την Μαρινέλλα | 25/06/2021 | ΕΡΤ


Πριν από δύο χρόνια, ο γνωστός σεφ είχε μιλήσει ξανά για τη μητέρα του στη δημοσιογράφο Έλενα Κατρίτση

_________________
Στον τελικό του MasterChef άλλη Μαρία ήταν η νικήτρια & είναι copy paste με τον θείο Λεωνίδα 3_eaay31
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης