Δορυφορική
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΔορυφορικήΣύνδεση


Eιδήσεις παντός τύπου, κυρίως από το ηλεκτρονικό μας ταχυδρομείο (egaleo@mail.com - egaleo1@yandex.com - doriforiki1@gmail.com). Γράφουμε μεταξύ άλλων για τη δορυφορική τηλεόραση και το Αιγάλεω


description"Έφυγε" ο Τάσος Μπιρσίμ Empty"Έφυγε" ο Τάσος Μπιρσίμ

more_horiz
Απεβίωσε χθες 5 Ιουνίου, όπως ανακοίνωσε η οικογένειά του ο πασίγνωστος τηλεοπτικός (κυρίως) σκηνοθέτης Τάσος Μπιρσίμ.
Ήταν ευρύτατα γνωστός για την κάλυψη πολιτικών εκδηλώσεων τη δεκαετία του '80, ενώ είχε συνδεθεί εκτενώς με τον Ανδρέα Παπανδρέου.
Η κηδεία του θα γίνει σε στενό κύκλο.

ΕΔΩ μπορείτε να δείτε το βιογραφικό του.

"Έφυγε" ο Τάσος Μπιρσίμ Iyaa_a10

Σχέδιο δικό μου.

_________________
"Δεν υπάρχουν ιδέες, υπάρχουν μόνο άνθρωποι που κουβαλούν ιδέες. Και τότε κάθε ιδέα παίρνει το σχήμα εκείνου που την κουβαλά".

Νίκος Καζαντζάκης

description"Έφυγε" ο Τάσος Μπιρσίμ EmptyΑπ: "Έφυγε" ο Τάσος Μπιρσίμ

more_horiz
ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ Η ΡΕΝΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΡΤ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ, ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕΙ ΥΨΗΛΑ ΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΛΗΦΘΕΙ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ

_________________
"Έφυγε" ο Τάσος Μπιρσίμ 3_eaay31

description"Έφυγε" ο Τάσος Μπιρσίμ EmptyΑπ: "Έφυγε" ο Τάσος Μπιρσίμ

more_horiz
Διαχειριστής έγραψε:
ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ Η ΡΕΝΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΡΤ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ, ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕΙ ΥΨΗΛΑ ΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΛΗΦΘΕΙ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ


Βολική... "ντρίπλα" ή (αλλιώς) πέταξε τη μπάλα στην κερκίδα!

_________________
"Δεν υπάρχουν ιδέες, υπάρχουν μόνο άνθρωποι που κουβαλούν ιδέες. Και τότε κάθε ιδέα παίρνει το σχήμα εκείνου που την κουβαλά".

Νίκος Καζαντζάκης
privacy_tip Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
replyΑπάντηση στη Θ.Ενότητα