Δορυφορική
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΔορυφορικήΣύνδεση


Eιδήσεις παντός τύπου, κυρίως από το ηλεκτρονικό μας ταχυδρομείο (egaleo@mail.com - egaleo1@yandex.com - doriforiki1@gmail.com). Γράφουμε μεταξύ άλλων για τη δορυφορική τηλεόραση και το Αιγάλεω


descriptionΛεωνίδας Δαμουράς: ο διάδοχος του Μήτσου Πηγαδίτη! EmptyΛεωνίδας Δαμουράς: ο διάδοχος του Μήτσου Πηγαδίτη!

more_horiz
Λεωνίδας Δαμουράς: ο διάδοχος του Μήτσου Πηγαδίτη! 0_2_me10
Εφημερίδα Αθλητική Φωνή-πηγή Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων.

Ο βιρτουόζος, πρώην διεθνής μέσος Λεωνίδας Δαμουράς είναι ένα γνήσιο ταλέντο που αναδείχτηκε μέσα από τα "σπλάχνα" του Αιγάλεω Α.Ο. 
Εξαιρετικός αριστερός μέσος με ηγετικά προσόντα και μακρινή μπαλιά ακριβείας, φάνταζε ο ιδανικός "διάδοχος" του εμβληματικού Μήτσου Πηγαδίτη στη μεσαία γραμμή.

Λεωνίδας Δαμουράς: ο διάδοχος του Μήτσου Πηγαδίτη! 84292510

Ιδού το βιογραφικό του, όπως το έχω αναρτήσει στην ελληνική βικιπαίδεια.

Λεωνίδας Δαμουράς: ο διάδοχος του Μήτσου Πηγαδίτη! Oca_sa10

_________________
"Δεν υπάρχουν ιδέες, υπάρχουν μόνο άνθρωποι που κουβαλούν ιδέες. Και τότε κάθε ιδέα παίρνει το σχήμα εκείνου που την κουβαλά".

Νίκος Καζαντζάκης

descriptionΛεωνίδας Δαμουράς: ο διάδοχος του Μήτσου Πηγαδίτη! EmptyΑπ: Λεωνίδας Δαμουράς: ο διάδοχος του Μήτσου Πηγαδίτη!

more_horiz
Όταν τον βλέπω στο Ίντερνετ, μου θυμίζει Χρηματιστήριο.

_________________
Λεωνίδας Δαμουράς: ο διάδοχος του Μήτσου Πηγαδίτη! 3_eaay31

descriptionΛεωνίδας Δαμουράς: ο διάδοχος του Μήτσου Πηγαδίτη! EmptyΑπ: Λεωνίδας Δαμουράς: ο διάδοχος του Μήτσου Πηγαδίτη!

more_horiz
Διαχειριστής έγραψε:
Όταν τον βλέπω στο Ίντερνετ, μου θυμίζει Χρηματιστήριο.


Έχει ασχοληθεί εκτενώς, επί σειρά ετών με το χώρο αυτό. Πριν αρκετά χρόνια μάλιστα, μας είχε ενισχύσει (την ομάδα της Επιτροπής Κεφαλαιαγοράς εννοώ, που είχαμε φτιάξει) σε αγώνα μας εναντίον κάποιας άλλης ομάδας. "Κεντούσε" στην κυριολεξία, μέσα στο γήπεδο!!!

_________________
"Δεν υπάρχουν ιδέες, υπάρχουν μόνο άνθρωποι που κουβαλούν ιδέες. Και τότε κάθε ιδέα παίρνει το σχήμα εκείνου που την κουβαλά".

Νίκος Καζαντζάκης
privacy_tip Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
power_settings_newLogin to reply