Δορυφορική
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΔορυφορικήΣύνδεση


Eιδήσεις παντός τύπου, κυρίως από το ηλεκτρονικό μας ταχυδρομείο (egaleo@mail.com - egaleo1@yandex.com - doriforiki1@gmail.com). Γράφουμε μεταξύ άλλων για τη δορυφορική τηλεόραση και το Αιγάλεω


descriptionΘα τη χοντροβρείτε, ίσως ελάχιστοι EmptyΘα τη χοντροβρείτε, ίσως ελάχιστοι

more_horiz
Η Ευρώπη τής Ντίσκο λέγεται εκπομπή που μπορείτε να ακούσετε στο ertflix. Δεν αποκλείεται να τη χοντροβρείτε αν ονειρεύεστε και δεν ζείτε τη πραγματική ζωή αλλά κάτι άλλο που φτιάχνετε εσείς με το μυαλό σας ή αν είστε μοναδικοί, όπως μου είπε πρόσφατα Ρωσίδα καθηγήτρια που διδάσκει Επικοινωνία σε Πανεπιστήμιο τής Μόσχας όπου φοιτούν όσοι θέλουν να γίνουν κοινωνικοί λειτουργοί, σε αντίθεση με φίλη τής εκλιπούσας συντρόφου μου που όταν τής είπα ότι ονειρεύομαι 65 χρόνια, μου είπε πως πρέπει να ζω την πραγματική ζωή.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Διαχειριστής στις 25/7/2024, 09:34, 1 φορά

_________________
Θα τη χοντροβρείτε, ίσως ελάχιστοι 3_eaay31

descriptionΘα τη χοντροβρείτε, ίσως ελάχιστοι EmptyΑπ: Θα τη χοντροβρείτε, ίσως ελάχιστοι

more_horiz
Eπιπρόσθετα, ακούστε κι αυτό:
Boogie Wonderland • Earth, Wind & Fire, The Emotions (spotify.com)

_________________
Θα τη χοντροβρείτε, ίσως ελάχιστοι 3_eaay31

descriptionΘα τη χοντροβρείτε, ίσως ελάχιστοι EmptyΑπ: Θα τη χοντροβρείτε, ίσως ελάχιστοι

more_horiz
Μου αρέσει αυτή η 'τρέλα' σου πολύ φίλε μου, άλλωστε είμαι... ομοιοπαθής ρετρολάγνος!

_________________
"Δεν υπάρχουν ιδέες, υπάρχουν μόνο άνθρωποι που κουβαλούν ιδέες. Και τότε κάθε ιδέα παίρνει το σχήμα εκείνου που την κουβαλά".

Νίκος Καζαντζάκης

descriptionΘα τη χοντροβρείτε, ίσως ελάχιστοι EmptyΑπ: Θα τη χοντροβρείτε, ίσως ελάχιστοι

more_horiz
Έσβησα λίγο από το παραπάνω σημείωμα, γιατί ο κόσμος είναι μικρός...

_________________
Θα τη χοντροβρείτε, ίσως ελάχιστοι 3_eaay31
privacy_tip Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
power_settings_newLogin to reply