2728293031

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Κορυφαίοι συγγραφείς της εβδομάδας
Διαχειριστής
Νίκησε το μπάσκετ, έχασαν τα κορίτσια του βόλεϊ Vote_lcapΝίκησε το μπάσκετ, έχασαν τα κορίτσια του βόλεϊ Voting_barΝίκησε το μπάσκετ, έχασαν τα κορίτσια του βόλεϊ Vote_rcap

Δημοσίευση νέας Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα

Νίκησε το μπάσκετ, έχασαν τα κορίτσια του βόλεϊ Empty Νίκησε το μπάσκετ, έχασαν τα κορίτσια του βόλεϊ

Δημοσίευση από Επισκέπτης 6/11/2018, 13:37

Την τρίτη νίκη του -σε ισάριθμα παιχνίδια- για τον 1ο Όμιλο Νότου της Γ΄ Εθνικής, πέτυχε το μπάσκετ ανδρών του "Σίτι", επικρατώντας στο "Σταύρος Βενέτης" της Νέας Κηφισιάς με σκορ 91-82, ενώ στο ημίχρονο κέρδιζε με 46-42. Πρώτοι σκόρερ αναδείχθηκαν ο Καράβολας με 27 (4 τρίποντα), ο Γκαγκαλούδης με 22 (1) και ο Αγγελόπουλος  με 16, ενώ ο Καλλινικίδης πέτυχε 11 πόντους με 3 τρίποντα.

Νίκησε το μπάσκετ, έχασαν τα κορίτσια του βόλεϊ Gkagka10
Κώστας Γκαγκαλούδης - Χριστόδουλος Καράβολας

Αντίθετα, στη Θεσσαλονίκη, τα κορίτσια της Αγγελικής Αντωνιάδη δεν άντεξαν εναντίον της γηπεδούχου Χ.Α.Ν.Θ. και ηττήθηκαν με 3-0 σετ (25-18, 25-22, 25-15) από τις αντιπάλους τους που ζητούσαν -και πέτυχαν- την πρώτη τους νίκη στο πρωτάθλημα της Pre League γυναικών (3η αγωνιστική) του βόλεϊ. Θυμίζουμε ότι οι Αιγαλιώτισες έχουν σημειώσει μία νίκη εκτός έδρας επί του Πανιωνίου (την 1η αγωνιστική) και μία εντός επί της Αρτέμιδας Κορυδαλλού.