Δορυφορική
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 23252
Ημερομηνία εγγραφής : 29/10/2010
http://kafetzi-gr.webnode.gr

ΔΕΝ ΚΟΒΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ; Empty ΔΕΝ ΚΟΒΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ;

19/5/2019, 12:39
INEWS.GR
Εχθές πήγα στο δικηγορικό γραφείο "Α. Μητρόπουλος και Συνεργάτες", του γνωστού από την ΤV εργατολόγου. Αφού κάποιος συνεργάτης του με δέχτηκε και έδωσε λύση στο πρόβλημα μου όταν έφυγα δεν μου έδωσε απόδειξη. Το ραντεβού το είχα κλείσει από τον Ιούλιο, φανταστείτε λοιπόν τι δουλειά έχει αυτό το γραφείο. Όταν πας εκεί η ουρά φτάνει έξω από το γραφείο μέχρι την σκάλα. Όλοι αυτοί φεύγουν χωρίς απόδειξη. Θα ήθελα τώρα την βοήθεια σας για:1. Αυτόν τον άνθρωπο πουβάζει υποψηφιότητα πρέπει να τον ψηφίσουμε; Εάν ναι τότε καλά παθαίνουμε με ΔΝΤ

κλπ2. Το ΣΔΟΕ κυνηγάει τον ψιλικατζή μου που δεν μου έκοψε απόδειξη για την τσίχλα που αγόρασα. Για το παρα πάνω δικηγορικό γραφείο με τα εκατομμύρια τι κάνει;3. Ο κ. Τσίπρας που μας το παίζει τίμιος κλπ πως υποστηρίζει τον εν λόγω καθηγητή του Πανεπιστημίου;4. Τέλος ο καθηγητής (το κ με μικρό) αυτός δεν αισχύνεται να βγαίνει στην τηλεόραση και να δηλώνει ότι έχει εισόδημα μόνο 50.000 ευρώ και το κυριότερο να μας κάνει μάθημα περί τιμιότητας κλπ;

_________________
ΔΕΝ ΚΟΒΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ; 3_eaay31
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης