Δορυφορική
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Σύνθετη Αναζήτηση
Κοινωνική Δικτύωση
Κοινωνική Δικτύωση reddit    




Επισημάνετε και μοιραστείτε την διεύθυνση του Δορυφορική στην σελίδα κοινωνικής δικτύωσης σας
Οι κορυφαίες λέξεις κλειδιά που έχουν επισημανθεί.
Ποστ με τις περισσότερες αντιδράσεις του μήνα
Δημοσιεύτηκε από Νίκος Δ. - Θ. Νικολαΐδης στο Roy of the Rovers
( 1 )
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ημερολόγιο

Κορυφαίοι συγγραφείς
24078 Δημοσιεύσεις - 94%
1132 Δημοσιεύσεις - 4%
syndr (302)
302 Δημοσιεύσεις - 1%
48 Δημοσιεύσεις - 0%
23 Δημοσιεύσεις - 0%
3 Δημοσιεύσεις - 0%
3 Δημοσιεύσεις - 0%
2 Δημοσιεύσεις - 0%
Elytis (2)
2 Δημοσιεύσεις - 0%
JimFit (2)
2 Δημοσιεύσεις - 0%
Κορυφαίοι συγγραφείς της εβδομάδας
90 Δημοσιεύσεις - 98%
2 Δημοσιεύσεις - 2%
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 45Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η MORIBUSΤα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 27141 θέματασε 23324 θέματα

Πήγαινε κάτω
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 24078
Ημερομηνία εγγραφής : 29/10/2010
http://kafetzi-gr.webnode.gr

Δωρεάν εφαρμογές και ερευνητικά Project Empty Δωρεάν εφαρμογές και ερευνητικά Project

27/3/2024, 13:41
Αξιότιμοι/Αξιότιμες,




ονομάζομαι Αποστόλου Χρήστος, είμαι προγραμματιστής και Γεωπόνος(BSc Γεωπονίας). Και θα ήθελα να σας προτείνω μια ιδέα συνεργασίας-διαφήμισης



Για να σας "συστήσω" στο έργο μου, από το 2021 και μέχρι και σήμερα έχω δημιουργήσει κάποιες δωρεάν εφαρμογές και ερευνητικά Project που βοηθάνε με το δικό τους στόχο την κοινωνία, τους πολίτες, παραγωγούς και αγρότες. 



Μερικές από αυτές είναι (Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε εδώ: https://www.christosapostoloudev.eu/): 



1:  Counter Agriculture // Είναι η πρώτη ελληνική δωρεάν εφαρμογή άμεσης ενημέρωσης και βοήθειας των αγροτών και των γεωπόνων σχετικά με την πλήρη φυτοπροστασία και χρήση λιπασμάτων των καλλιεργειών. Ουσιαστικά μέσω της εφαρμογής μπορεί ένας γεωπόνος και ένας γεωργός να ενημερωθεί σε σχέση με την καταπολέμηση και την ολοκληρωμένη φυτοπροστασία και χρήση λιπασμάτων διαφόρων καλλιεργειών. Η εφαρμογή υποστηρίζει όλες τις καλλιέργειες στην Ελλάδα και έχουν χρησιμοποιηθεί πληροφορίες από το Υπουργείο Αγροτικής Ανάπτυξης με σχετική άδεια.



2:  Φύτεψε Το // Είναι ένα παιχνίδι που έχει ως στόχο μια συνεχή διαδικασία εκπαίδευσης ατόμων όλων των ηλικιών, εντός και εκτός σχολικού πλαισίου, με σκοπό τη διαμόρφωση υπεύθυνων πολιτών που συμμετέχουν ενεργά στα κοινωνικά ζητήματα.



3: PanicOSGR // Είναι η πρώτη ελληνική δωρεάν εφαρμογή έκτακτης ανάγκης. Ουσιαστικά αποτελεί έναν «συναγερμό» που επιτρέπει σε ένα άτομο υπό πίεση και που χρειάζεται βοήθεια, να στείλει  γρήγορα και σιωπηλά ένα αυτοματοποιημένο μήνυμα βοήθειας σε περίπτωση έκτακτης ανάγκης.



4:  KsouKsou // Αποτελεί την πρώτη ελληνική δωρεάν εφαρμογή κινητών η οποία σου δίνει την δυνατότητα να απωθήσεις οποιοδήποτε κουνούπι γύρω σου με το πάτημα ενός κουμπιού. Οι ήχοι αυτοί μιμούνται την συχνότητα των ήχων που έχουν οι εχθροί των κουνουπιών, οπότε τα κουνούπια απωθούνται. 



5: Des kai Auto! // Το Des Kai Auto είναι η πρώτη Ελληνική δωρεάν εφαρμογή κινητών η οποία σου δίνει την δυνατότητα να ταξιδέψεις σε μουσεία και αξιοθέατα σε όλο τον κόσμο με το πάτημα ενός κουμπιού.



Και άλλες περισσότερες..



Εδώ μπορείτε να μπείτε και να δείτε διάφορες συνεντεύξεις και αναφορές σε μέσα μαζική ενημέρωσης σε σχέση με το μέχρι τώρα έργο μου: https://www.christosapostoloudev.eu/synenteykseis / https://www.christosapostoloudev.eu/efarmogesandaboutme  )



Επικοινωνώ μαζί σας προκειμένου να συζητήσουμε μια πιθανή συνεργασία στον τομέα του Marketing/διαφήμισης, καθώς και σε άλλους πιθανούς τομείς συνεργασίας που θα μπορούσαν να σας ενδιαφέρουν ή να προκύψουν μέσα από συζητήσεις μας. Επιτρέψτε μου να σας παρουσιάσω μερικά στοιχεία για την παρουσία μου στον ψηφιακό χώρο. Οι εφαρμογές μου έχουν συνολικά πάνω από 450.000+ λήψεις και 25.000.000+ hits. Επιπλέον, έχουν πάνω από 50.000 ενεργούς χρήστες καθημερινά.



Η υποστήριξη στο έργο μου θα συνεισφέρει θετικά στο πλαίσιο του ESG (Περιβαλλοντική, Κοινωνική και Εταιρική Διακυβέρνηση) και στη Βιώσιμη Ανάπτυξη. Οι εφαρμογές που έχω δημιουργήσει αντιπροσωπεύουν την δέσμευσή μου προς την προώθηση ουσιαστικών αλλαγών στον κοινωνικό, περιβαλλοντικό και οικονομικό τομέα. Με αυτόν τον τρόπο, η συνεργασία μας θα ενισχύσει την προσπάθεια για τη δημιουργία ένος πιο βιώσιμου και υπεύθυνου επιχειρηματικού κλίματος, συμβάλλοντας στον εκσυγχρονισμό και τη βελτίωση της κοινωνίας με τα ήδη υπάρχοντα αλλά και με νέα πρότζεκτ.



Θα ήταν χαρά μου να εξετάσουμε την πιθανότητα συνεργασίας μαζί σας προκειμένου να προωθήσω τους στόχους, τα προϊόντα και τις υπηρεσίες σας μέσα από τις εφαρμογές μου, περιλαμβανομένων τόσο της ιστοσελίδας μου όσο και των πλατφορμών που έχω χτίσει. Μπορούμε να εξετάσουμε διάφορες μορφές συνεργασίας που μπορούν να προσαρμοστούν στις ανάγκες και τις προτεραιότητές σας ή ακόμα να προκύψουν άλλες ιδέες τεχνολογικού ενδιαφέροντος ή ακόμα και κάτι άλλο που θα μπορούσα να συνεισφέρω.




Είμαι στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση, και ευελπιστώ σε μια αποτελεσματική και παραγωγική συνεργασία και για τις δύο πλευρές.



Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!

Με εκτίμηση,
Αποστόλου Χρήστος.

_________________
Δωρεάν εφαρμογές και ερευνητικά Project 3_eaay31
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης